Этномәдени бірлестіктер
№ |
Төрағаның аты-жөні |
Этномәдени бірлестік атауы |
Байланыс телефондары |
Көкшетау қаласы |
|||
1 |
Есенбаева Жұмабике Ғалимжановна |
«Мұсылман әйелдер лигасы» қоғамдық бірлестігі |
|
2 |
Киіков Мейрамбек Киікұлы |
«Қазақ тілі және мәдениеті» қоғамдық бірлестігі |
76 00 49 |
3 |
Балахович Татьяна Константиновна |
«Ақмола облысының поляк жастар мәдениеті орталығы» қоғамдық бірлестігі |
77 21 58 |
4 |
Абдуллин Мударис Идрисович |
«Көкшетау қаласының татар мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі |
33 31 31 |
5 |
Булычева Галина Михайловна |
«Истоки» славян мәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі |
25 83 20 26 48 82 |
6 |
Крамаренко Максим Борисович |
«ЛАД» қоғамдық бірлестігінің Көкшетау қаласындағы филиалы |
25 83 20 |
7 |
Кузьменко Петр Николаевич |
Республикалық «Лад» славян қозғалысының олыстық филиалы |
31 18 29 |
8 |
Шаповалова Изольда Ростиславовна |
«Еврейский культурный центр Ақмола облысының «Хатиква» еврей мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі |
76 17 29 16 12 81 76 33 50 |
9 |
Корнеева Светлана Георгиевна |
Ақмола облыстық «Видергебурт» немістер қоғамы» қоғамдық бірлестігі |
76 32 27 |
10 |
Магламян Норик Ашотович |
«Бари» Армян мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі |
77 04 69 |
11 |
Громов Иван Иванович |
Ақмола облыстық «Союз казаков Степного края» қоғамдық бірлестігі |
|
12 |
Положенцев Александр Николаевич |
«Ассоциация русских, казачьих и славянских организаций Казахстана» облыстық филиалы |
|
13 |
Данилюк Александр Васильевич |
«Сібір казактарының Ақмола бөлімі» қоғамдық бірлестігі |
|
14 |
Медетова Тажибуви Усмановна |
«Ақмола облысының өзбек ұлттық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі |
32-22-17, 78-03-29, |
15 |
Суховецкий Александр Анатольевич |
«Ақмола облысының поляктары қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі |
42 41 22 |
16 |
Татаринцева Елена Николаевна |
«КВЕЛЛЕ»неміс мәдени-ақпараттық орталығы» қоғамдық бірлестігі |
76 24 77 |
17 |
Ли Борис Андреевич |
«Кәріс этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі |
|
18 |
Шихалиев Назим Абыоглы |
Көкшетау қаласындағы «Әзербайжандар ассоцияциясы» қоғамдық бірлестігі филиалы |
29 41 37 |
19 |
Яндиев Герихан Ибрагимович |
Ақмола облысындағы «Вайнах» шешен-инғуш қоғамдық бірлестігі |
78 08 04 |
20 |
Артеменко Александр Александрович |
«Ақмола облысының орыс қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі |
78 12 13 |
21 |
Фатих Экиджи |
«Ақмола облысы Қазақ-түрік мәдениеті мен достығын нығайту орталығы |
|
22 |
Мащинская Елена Ивановна |
«Чуваш этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі |
31-06-33, |
Степногорск қаласы |
|||
20 |
Нурбаева Клавдия Сергеевна |
«SATELLIT» неміс ұлттық-мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі |
8(71645)50607 |
21 |
Никировский Иосиф Михайлович |
Общественное объединение «Полония» поляк ұлттық мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі |
8(71645)24697 |
22 |
Есжанова Фарида Бұташқызы |
«Қазақ тілі» қоғамдық бірлестігі |
8(71645)30239 |
Ақкөл ауданы |
|||
23 |
Ридель Иван Иосифович |
«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Ақкөл аудандық филиалы |
8(71638)20360 |
Атбасар ауданы |
|||
24 |
Мусханов Жамул Бахитович |
«Зама» шешен-инғуш мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі (Атбасар және Сандықтау аудандары бойынша) |
8(71640)97127 |
25 |
Махамбетова Тамара Мұтиқызы |
«Қазақ тілі және мәдениеті» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы |
8(71643)40954 |
26 |
Семенов Николай Николаевич |
«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Атбасар аудандық филиалы |
8(71643)210346 |
27 |
Силич Валерий Александрович |
Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы |
8(71643)42525 |
Астарахан ауданы |
|||
28 |
Снегурская Руслана Ивановна |
Поляк ұлттық-мәдени қоғамдық бірлестігі «Полония» |
8(71641)29616 |
29 |
Сидлярская Людмила Степановна |
Поляк ұлттық-мәдени қоғамдық бірлестігі «Полония» |
|
30 |
Зайцева Любовь Николаевна |
Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы |
8(71644)22008 |
Сандықтау ауданы |
|||
31 |
Лотц Борис Германович |
Ақмола облыстық «Видергебурт» неміс қауымдастығының аудандық филиалы |
8(71640)91784 |
32 |
Ермолаев Виталий Александрович |
«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Сандықтау аудандық филиалы |
8(71640)97148 |
Бурабай ауданы |
|||
33 |
Рыбинцева Валентина Николаевна |
«Видергебурт» неміс қауымдастығының бурабай аудандық филиалы |
8(71636)42215 |
34 |
Белецкий Валерий Петрович |
Бурабай аудандық «Полония Пулноцна» қоғамдық бірлестігі |
|
35 |
Мицай Юрий Валерьевич |
Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы |
|
Бұланды ауданы |
|||
36 |
Старовойт Василий Ильич |
«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы |
8(71646)32625 |
Шортанды ауданы |
|||
37 |
Гудыма Владимир Петрович |
Шортанды аудандық поляк «Поляне» қоғамдық бірлестігінің филиалы |
8(71631)21072 |
38 |
Войнов Виктор Михайлович |
«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы |
8(71631)22180 |
39 |
Кушнерева Татьяна Викторовна |
«Червона рута» украин қоғамдық бірлестігі |
8(71631)24569 |
Жарқайың ауданы |
|||
40 |
Григорян Гачик Вагинакович |
«Армянский культурный центр «Арарат» армян мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі |
8(71648)91488 |